Vampirler Neden Uzun Yaşar?

Sağlık Bakanlığı, Antalya'da düzenlenecek kongrede, vampirlerden bahsedecek. 

Türkiye Kan Merkezleri ve Transfüzyon Derneği (TKMTD) her sene olduğu gibi bu sene de bir kongre düzenliyor. Bu sene ise on birincisi düzenlenecek olan Ulusal Kan Merkezleri ve Transfüzyon Tıbbı Kongresi, Antalya’da yapılacak. Kongre, 11-15 Mart 2018 tarihleri arasında olacak.

Kongrenin yayımlanan programına bakıldığında ise, açılış konuşması oldukça dikkat çekiyor. Çünkü bu açılış konuşmasının başlığı “Vampirler Neden Uzun Yaşar?” olarak belirtilmiş. Dolayısıyla bu kongrenin fantastik sohbetler içereceği konuşuluyor. Tabii bu esprili başlığın, dikkat çekmek için bu şekilde hazırlandığını unutmamak gerek. Konuşmacılardan biri olan Ercüment Ovalı da konferansta vampirleri konuşmayacaklarını söyledi. Beklenildiği üzere kongrede sağlık sektörü ile ilgili konular konuşulacak.

Eğlenceli olan bu başlığın ise kan bağışına dikkat çekmek istediği düşünülüyor. En azından hepimizin bu başlığa bakıp tebessüm etmesi bile belki kongrenin amacına ulaşmasını sağlayabilir. Kongrenin programına ise aşağıdan bakabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE