Valve’nin Yeni Oyununun Konsept Tasarımları Ortaya Çıktı

Konsept tasarımlara bakılırsa bu yeni oyun, fantastik bir evrende geçecek ve 4 kişilik takımlar halinde eşleştirmeli olarak mücadele edeceğiniz bir oyun olacak.

Bilindiği üzere Valve, bir süredir kendilerine ait olan, orijinal bir oyun çıkarmadı. Valve’den beklentiler oldukça yüksek. Oyuncular öncelikle, sevdikleri oyunların devamını görmek istiyorlar. Portal 3, Half Life 3 ve Left 4 Dead 3 gibi beklenen oyunlardan hala ses seda yok. Dolayısıyla, Valve acaba yeni bir oyun mu geliştiriyor sorusu ortaya çıkıyor. Valve’nin 3 rakamı ile bir sorunu mu var sorusu da ister istemez düşünülüyor tabii.

Yeni çıkan konsept tasarımlara göre ise Valve yepyeni bir oyun hazırlıyor. Hem de bu oyun fantastik ve eşleştirmeli bir oyun olacak. Bu yeni macera oyununun tasarımlarının ise, şirketin içindeki bir araştırma projesi için yapıldığı söyleniyor. Yani biz Valve’nin “Bu yeni bir oyun değil, sadece araştırma projesi için yapılan bir çalışma idi.” demesinden korkuyoruz.

Dediğimiz gibi bu yeni macera oyunu ile ilgili elimizde başka bir bilgi yok. Valve şu sıralar Dota 2’nin kart oyunu Artifact ile ilgileniyor. Bu yüzden yeni oyunlarını bir süre askıya alıp Artifact’a odaklanmış olabilirler. Biz yine de, gizliden gizliye bu oyunu tasarladıklarına inanmak istiyoruz. Çünkü konsept tasarımları, oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Kaydet

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE