Valve’nin Yeni Oyunu Ücretsiz Olmayacak

Valve'nin yeni kart oyunu, ücretsiz oynanabilen bir oyun olmayacak.

Başarılı şirket Valve bilindiği üzere, bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu çalışmasını da farklı söylemlerle destekliyor ve bizleri de meraklandırıyor. Yeni bir oyun üzerinde çalıştığını sürekli dile getiren şirket, umulanın aksine eski serilerinin bir devam oyununu yapmıyor. Bu sefer Valve’nin üzerinde çalıştığı oyun, hepimizin bir süredir ismini duyduğu, Artifact’tan başkası değil.

Şirketin bu yeni kart oyunu ise, beklenenin aksine, ücretsiz oynanabilir bir oyun olmayacak. Piyasadaki diğer kart oyunlarını düşündüğümüzde buna şaşırmamak mümkün değil maalesef. Ancak Valve, bu konuyu elinden geldiğince açıkladı. Gabe Newell konu ile ilgili bir açıklama yaparak yeni kart oyunlarında, para harcayarak kazanamayacağımızı söyledi. yani Valve klasik öde-kazan mantığının, yeni oyunlarının içinde bulunmasını istemiyor. Tabii oyunun içinde yeni kartlar satın almak mümkün olacak. Hatta bu oyunda sahip olduğunuz kartları Steam Market üzerinden satışa çıkarabileceksiniz ve arkadaşlarınızla da kartlarınızı değiştirebileceksiniz.

Valve’nin yeni kart oyunu Artifact’ın resmi çıkış tarihinin henüz duyurulmadığını da belirtelim. Ancak oyunun 2018 yılı bitmeden piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE