Valve, Hâlâ Oyun Geliştiriyor

Valve Corporation, Facebook hesabından bir paylaşım yaptı.

Uzun zamandır Steam olarak düşündüğümüz Valve Corporation, kendisini bize hatırlattı. Zira beklenen devam oyunlarının hiçbiri gelmeyince hepimizin Valve’den umudunu kestiği bir gerçek. Artık onları dijital platformda oyun satan şirket olarak görüyoruz ister istemez. Valve de bu görüşümüzü biraz olsun kırdı ve Facebook hesabında bir paylaşım yaptı.

Valve Corporation, Facebook’ta “Hâlâ oyun yapıyoruz.” dedi. Bu kısa paylaşım hemen akıllara, efsane oyunları getiriyor. Eminiz ki bu cümleyi okuyunca Half-Life 3’ü düşünmeyen yoktur ya da Portal 3’ü… Ancak hatırlatmakta fayda var; bu oyunlardan ümidimizi kesmiştik. Daha doğrusu Valve bize bu oyunları bir süre beklememiz gerektiğini çoktan söylemişti. Dolayısıyla Valve’nin bu paylaşımının, 2018’de çıkış yapması beklenen kart oyunu ile ilgili olduğunu düşünüyoruz.

Valve, Dota 2 tabanlı bir kart oyunu geliştiriyordu. Oyunun ismi de Artifact. Valve’nin bir süredir Artifact üzerinde çalıştığını düşünürsek; Facebook’taki paylaşımlarının bu oyunu kastettiğini de söyleyebiliriz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE