Uplay, Assassin’s Creed IV: Black Flag Veriyor

Uplay üzerinden Assassin’s Creed IV: Black Flag ve World in Conflict'e ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Ubisoft, yine ücretsiz kampanyalarından birini yaptı. Uplay üzerinden ücretsiz edinebileceğiniz oyun bu sefer, Assassin’s Creed IV: Black Flag oldu. Bu ücretsiz kampanya tabii ki sadece kısa bir süreliğine mevcut olacak. Ancak bu süre içinde Assassin’s Creed IV: Black Flag’i ücretsiz bir şekilde alırsanız, oyun sonsuza kadar sizin olacak. Ubisoft’un Assassin’s Creed IV: Black Flag için yaptığı ücretsiz kampanya 11 Aralık ve 16 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak. Bu kampanyaya da PC platformundan, Uplay üyeliğiniz ile katılabileceksiniz.

Assassin’s Creed IV: Black Flag’in yanı sıra Ubisoft, World in Conflict’i ücretsiz olacak veriyor. Uplay’in World in Conflict kampanyası ise, 4 Aralık ve 11 Aralık tarihleri arasında geçerli. Bu tarihlerde World in Conflict’ı ücretsiz olarak aldığınız takdirde, sonsuza kadar bu oyunun sahibi olacaksınız. Bu kampanyaya da PC platformundan ve Uplay üyeliğiniz üzerinden katılmanız gerektiğini belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE