Until Dawn’a Sanal Gerçeklik (VR) Gelecek mi?

PlayStation Lifestyle, Until Dawn’ın geliştiricisi Supermassive Games’den Pete Samuels ile oyun hakkında konuştu.

Hayatta kalma / korku türünde olan oyun için kullanıcılar tarafından sanal gerçeklik (virtual reality: VR) teknolojisinin dâhil edilmesi talebine cevap veren Samuels, yakın gelecekte bu tarz bir projenin gerçekleşmeyeceğini dile getirdi.

Öte yandan, oyuna bir DLC gelebileceğini söyleyen Samuels, şu an için DLC’ye uygun bir alan bulamadıklarının altını çizdi. Oyun severlerin bir karakter için mutlu son istediklerini açıklayan Supermassive Games’in yetkilisi, bunu gerçekleştirirlerse oyunla ilgili gerçekleri değiştireceklerini belirtti.

Sony’nin yayımcısı olduğu ve PlayStation 4 konsolu için özel olarak geliştirilen Until Dawn’ın devamının yapılması planlanıyor. 25 Ağustos’ta piyasaya çıkan oyunun hikâyesi sıradan bulunmasına rağmen, kurgusu oldukça beğenilmişti. Oyunda, 8 arkadaşın bir dağ evine tatile gitmeleri ve gizemli bir katille baş başa kalmaları konu ediliyor. Son dönem çıkan oyunlarda sıkça rastlanan ‘’oyuncunun kararına göre gidişatın belirlenmesi’’ dinamiğinin Until Dawn’da bulunduğunu belirtelim.

Satış rakamları hem Sony’yi, hem de Supermassive Games’i oldukça şaşırtmış olan oyun için PlayStation’ın patronu Shuhei Yoshida, hit bir oyun olabileceğini dile getirmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE