Ünlü Oyun Geliştiricisi eBay’de Kendi Kanını Satıyor

Öncelikle haberimize bu “ürünün” siteden kaldırıldığını belirterek başlayalım. eBay “insan kalıntıları ve vücut parçaları satışa sunulamaz” maddesini öne sürerek ürünü kaldırdı. Ancak ürüne, Richard Garriott’un geliştirdiği Shroud of the Avatar’ın resmi sitesinden ulaşmak mümkün.

Ünlü oyun geliştiricisi, Ultima serisinin yaratıcısı ve daha önce uzaya çıkmış olan Richard Garriott eBay’de kendi kanını satışa çıkardı.

Tuhaf olansa insanlar ciddi rakamlar ödeyerek 3 tanesini satın aldı. Ve geriye 2 tane kaldı.

richard-garriot

Garriott, dün yayın yaptığı yeni oyunları Shroud of The Avatar: Forsaken Virtues’ı tanıttığı sırada da kan tüplerini elinde tuttu. Eğer videoya denk gelirseniz 19. dakikada kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues’ün, bir kickstarter projesi olduğunu ve 2013 yılında başlanan proje için Kickstarter’dan 2 milyon dolara yakın miktarda bağış yapıldığını hatırlatalım. Oyunu erken erişimde oynamak isteyenler, Steam üzerinden 65 tl gibi bir fiyattan satın alabiliyorlar.

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE