Uncharted Serisinin Mobil Oyunu Uncharted: Fortuna Hunter Yayınlandı

Uncharted oyun serisinin yeni oyunu Uncharted 4: A Thief’s End’in 10 Mayıs’taki çıkışına günler kala serinin mobil oyunu piyasaya çıktı.

Uncharted: Fortuna Hunter adlı oyun iOS ve Android platformlarında piyasaya sürüldü. Oyun, Android sürümü 4.4 üstü olan tüm cihazlarda çalışabilir durumda.

Uncharted: Fortuna Hunter, bir bulmaca oyunu. 200’den fazla bulmacayı barındıran oyunda, çevredeki eşyaları kullanmak bulmacaları çözmekte oldukça önemli. Oyunda 6 farklı bulmaca grubu var fakat şimdilik bunlardan sadece 4 grubu oynayabiliyorsunuz. Geri kalan 2 bulmaca grubu ileride yayınlanacak güncellemelerle oyuna eklenecek. Ayrıca mobil oyunda elde edeceğiniz ganimetleri Uncharted 4 oyununda kullanabilecek ve çeşitli başarıların kilidini açabileceksiniz.

Çıktığı zamandan bu yana gelen yorumların büyük kısmı olumlu olan oyunun, şu ana kadar ki indirilme sayısı ise, sadece android platformunda 500.000 civarında. Ücretsiz olarak sunulan oyunda, 2,77 tl ile 27,92 tl arasındaki fiyatlarla değişen oyun için satın alma mevcut durumda.

Boyutu 144 mb olan oyunun, içerisinde bulunan hafif küfürler nedeniyle +12  olarak yayımlandığını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE