Uncharted 4’e Yeni Bir Harita Geldi

Naughty Dog’un geliştiricisi olduğu Uncharted 4: A Thief’s End’e yeni bir harita geldi.

Senaryosu, ana hikâyesi ve baştan sona tüm serisiyle oyun severleri fazlasıyla etkilemeyi başaran Uncharted 4’ün multiplayer moduna özel bir harita eklendi. Düşmanlarla çarpışabileceğimiz bu yeni haritanın adı New Devon olarak belirlenirken, oyun severler kendilerini yıkık dökük evlerin olduğu bir ortamda buluyorlar. Harita hakkındaki ilk izlenimlerin olumlu olduğunu ayrıca belirtelim.  

Öte yandan, harita haberinin yanı sıra birde yeni bir DLC olan Bounty Hunters’ın Eylül ayında sunulacağı duyuruldu.

10 Mayıs 2016’da PlayStation 4’e özel olarak piyasaya çıkan Uncharted 4: A Thief’s End, 2011’de yayımlanan Uncharted 3: Drake’s Deception’ın devamı niteliğinde. Grafik ve oynanış konusunda oldukça başarılı olan oyunu, yazarlarımızdan Utku Muratoğlu incelemiş ve 10 üzerinden 9.6 gibi bir not vermişti.

Ana kahraman Nathan Drake’in gene başrolde yer aldığı oyunda kardeşi Sam ve ortağı Sully ile büyük bir hazine avına çıkıyoruz. Lansman haftası 2.7 milyon kopya satmayı başaran A Thief’s End, serinin en hızlı satılan oyunu olmuştu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE