Ultra Street Fighter’ın PS4 İçin Çıkış Tarihi 26 Mayıs 2015

Ultra Street Fighter 4’ün PlayStation 4 için çıkış tarihi 26 Mayıs 2015 olarak duyuruldu.

2014’de PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümleriyle piyasaya çıkan oyunun yeni nesil konsollara ne zaman geleceği uzun zamandır merak konusuydu. En azından şu an için, PS4 çıkış tarihini öğrenmiş bulunuyoruz. Oyunun Xbox One’lara ne zaman geleceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmazken, bazı söylentiler oyunun, Xbox One platformuna hiç gelmeyeceği yönünde. Yine bu konuda da henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Oyunun geliştiricisi ‘’Other Ocean’’ yaptığı açıklamada, yeni çıkacak sürümlerde daha önce oyuna dâhil edilen tüm dövüşçülerin olacağını belirtirken, ayrıca PlayStation 3 sürümündeki gecikme hatasının da giderildiğini söyledi. PlayStation network üzerinde satış fiyatı 24.99$ olarak belirlenen oyun, geçen seneki lansmanı sonrası olumlu yorumlar almıştı.

Mortal Kombat X’in çok iddialı bir şekilde gelmesinin ardından, Ultra Street Fighter 4’ün, Tekken 7 ve Dead or Alive gibi dövüş oyunlarıyla nasıl mücadele edeceğini merakla bekliyoruz. Tüm bu oyunlar arasında, özellikle görselleri ve gerçekçiliğiyle (biraz fazla vahşi de olsa) Mortal Kombat X’in ayrıştığını düşünüyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE