Ultra Street Fighter 2 Yüksek Satış Rakamlarına Ulaştı

Ultra Street Fighter 2, bu senenin Mayıs ayında yayımlandığından beri 450.000 tane satış yaptı.

Ünlü seri Street Fighter’ın Nintendo Switch için üretilen yeni oyunu, oldukça başarılı satış rakamlarına ulaştı. Geliştirici firma Capcom, bu oyunu deneme amaçlı çıkarmıştı. Bu deneme de başarıya ulaşmış görünüyor ki Capcom, farklı oyunları da Nintendo Stwitch için üretmeye karar verdi.

Wall Street muhabiri Takashi Mochizuki, bu haberi resmi Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı. Capcom’un söylediklerini dile getiren Takashi Mochizuki; Ultra Street Fighter 2’nin 450 bin satışının beklenenin üstünde olduğunu ve başka oyunların da Switch versiyonlarının hazırlanacağını söyledi.

Ultra Street Fighter 2: The Final Challengers, 26 Mayıs 2017’de piyasaya sürülmüştü. Sadece birkaç aydaki satış rakamları, oyunun piyasada başarılı olduğunu gösteriyor. Farklı oyunların Switch versiyonları için ise Takashi Mochizuki, başka bir açıklama yapmadı. Capcom bundan sonra neler yapmayı planlıyor, bekleyip göreceğiz.

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE