Ücretsiz Mobil Oyun DomiNations’la Dünyayı Yönetmeye Hazır Olun

DomiNations

Big Huge Games oyun stüdyosunun kurucusu Brian Reynolds tarafından tasarlanan, yeni oyun ‘’DomiNations’’ da ulusunuzu seçip, dünyaya hükmetmeye çalışacaksınız.

İlk olarak, küçük bir köyde başlayacak maceranız, çağ atladıkta ve yapılarınızı geliştirdikçe tarihi olaylara tanıklık ederek devam edecek. Bu başarılı strateji oyunun da, 100’den fazla yapıyı geliştirmeniz, yiyecek üretmeniz, madenlerden altın çıkarmanız, ticaret yapmanız, ordu kurmanız, kalenizi savunmak için gerekli surlar, kuleler, savunma sistemleri vb. oluşturmanız gerekiyor. Oyun çok detaylı ve doyurucu bir içeriğe sahip. Aynı zamanda, diğer oyunculara saldırıp, onlardan yiyecek ve altın çalabilecek ve her kazandığınız zaferle madalyalarınızı arttırabileceksiniz.

Oyunun belirli bir seviyesinden sonra (merak etmeyin birkaç saatlik oyun sonrasında sadece) bir ulus devleti seçmeniz isteniyor. Seçenekler arasında Britanya, Çin, Roma, Fransız, Yunan, Japon gibi uygarlıklılar bulunmakta. Hepsinin birbirine göre değişik özellikleri mevcut, çok detaya girmeyelim konuyla ilgili olan inceleme yazımızı bekleyin 🙂

Genel olarak, büyük ilgi toplayacak potansiyeli olan ‘’DomiNations’’ ı hemen indirip oynayamaya başlayın çünkü bu tarz oyunlara erkenden başlamak her zaman daha keyiflidir. Oyunun çıkış fragmanını bir önceki haberimizde paylaşmıştık.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE