Ubisoft, İkinci Avatar Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Hazırladı

Ubisoft, Avatar’ın yeni oyunu için, Stockholm’de bulunan bir oyun geliştirme stüdyosu açtı.

Avatar’ın ikinci oyununun geliştirilmesinde çalışacak ekip, artık başka bir stüdyoda olacak. Ubisoft, Avatar oyununa daha iyi yoğunlaşabilmeleri ve daha rahat çalışabilmeleri için ayrı bir stüdyo hazırladı. Bu stüdyonun başında ise Patrick Bach olacak. Patrick Bach’in daha önce DICE ekibine de yöneticilik yapmış olduğunu hatırlatalım. Bu haber ise İsveç basını tarafından duyuruldu. Ubisoft, bu yeni stüdyosu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Ubisoft yeni Avatar oyunu için, daha önce verdiği bir röportajda şunları söylemişti: “Avatar, eğlence sektörünün en büyük markalarından bir tanesi. Bu marka için yaptığımız ilk oyun bizim için oldukça kazançlıydı ve yenisi için çok büyük planlarımız var, oldukça güçlü bir stüdyo ve oyun motoru ile. Yeni Avatar filmi, 2020 senesinde vizyona girecek. Bu yüzden, bizler de 2021 finansal yılından önce yeni Avatar oyunumuzu piyasaya sürmeyeceğiz.”

Ubisoft’un 2021 finansal yılı ise; 1 Nisan 2020 ile 31 Mart 2021 tarihlerini kapsıyor. Dolayısıyla yeni Avatar oyununun 2020’nin sonbahar aylarında çıkabileceği düşünülüyor. Bu yeni Avatar’ın Tom Clancy’s The Division ve South Park: The Fractured but Whole’un geliştiricileri tarafından hazırlandığını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE