Ubisoft 30. Yaşını Bedava Oyunlarla Kutluyor

Ubisoft köklü bir firma bunu kimse karşı çıkmaz sanırım.. 1986 yılında çıktıkları bu yola, 30 yıllık bir macera ile devam ediyorlar.

Oyun dünyasına iz bırakmış, kökten değiştirmiş ve yön vermiş bir firma olarak sizin de tahmin edebileceğiniz gibi Ubisoft bu sene 30. Yaşını kutluyor. Zamanında yaptıkları hataları, başarıları kısacası bize kattığı her şey ile koca 30 yıl. Hal böyle olunca Ubisoft’ta biz oyuncularına teşekkür etmek istemiş olacak ki Haziran ayından beri her ayın 15’inde bize zamanında klasikleşmiş bir oyununu bedavaya veriyor. Haziran ayından Aralık ayına kadar tam olarak 7 ay boyunca 7 bedava oyun. Tabi siz bu satırları okurken 4 oyun çoktan çıktı bile, her ay bir sonraki ay acaba ne çıkacak diye meraklanmamak elde değil doğrusu.

Oyunları almak için herhangi bir ücret ödemenize veya başka bir şeye gerek yok . Sadece UbiClub üyeliğinizin olması yeterli hepsi bu kadar!

ubisoft-oyunYukarıda gördüğünüz gibi Haziran ayına Prince of Persia – The Sands of Time ile başlayan bu 7 aylık şölen sonrasında Splinter Cell, Rayman ve The Crew ile devam ediyor! Eğer sizde “ah nerde o eski oyunlar” diyip, nostalji yaşamak isteyenlerdenseniz bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Oyunları buradan indirebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE