Ubisoft, 2 Tane AAA Oyun Geliştiriyor

Açıklanan finansal raporlar ile Ubisoft'un 4 tane AAA oyun geliştirdiği anlaşıldı.

Ubisoft, 2017-2018 finansal raporlarını yayımladı. Ayrıca bu raporlara ek olarak Ubisoft, 2018-2019 finansal dönemi ile ilgili de açıklamalar yaptı. Bu açıklamalara göre 2018-2019 finansal dönemi bitmeden Ubisoft, 4 tane AAA oyunu piyasaya sürmüş olacak. 2018-2019 finansal döneminin de bizler için Nisan 2018-Mart 2019 anlamına geldiğini belirtelim. Yani bir sene içinde Ubisoft 4 tane oyun çıkaracak. Bu oyunların ise 2 tanesi bizler için sürpriz oldu. çünkü bu oyunların ne olduğu ile ilgili maalesef elimizde bir bilgi yok. Sadece Ubisoft’un bu sene için duyurmuş olduğu oyunları bekliyorduk; onlar da The Crew 2 ve Skull & Bones olacak.

Hakkında hiçbir açıklama yapılamayan sürpriz oyunların ise ne olduğu ile ilgili dedikodular yapılmaya başladı. Akıllara önce Assassin’s Creed geliyor ancak Ubisoft,  Assassin’s Creed Origins’in ek paketlerini bu sene içinde çıkaracağını söylemişti. Bu ek paketler ile de oyuna oldukça farklı özellikler eklenecekti. Dolayısıyla serinin yeni yapılacak oyunun, Mart 2019’dan önce biteceğini düşünmüyoruz. Tom Clancy’s Splinter Cell’in ise konsept fikirlerin olduğu biliniyor ancak geliştirici ekip bu konu ile çalışmalara başladı mı maalesef bilinmiyor.

Oyunseverlerin merakla bekledikleri oyunlar ise Watch Dogs 3 ve Tom Clancy’s The Division 2. Dolayısıyla herkes, bu yeni gelecek olan oyunlar için tercihlerini bu oyunlardan yana kullanıyor. Bu popüler oyunlar için, yıllardır yeni bir gelişmenin olmadığını hatırlatalım. Yani biz de herkes gibi yeni gelecek oyunların Watch Dogs 3 ve Tom Clancy’s The Division 2 olmasını umuyoruz. Bakalım bu konu ile açıklama ne zaman yapılacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE