Twitch’de Pokemon Fırtınası Esti

Canlı yayın oyun platformu olan Twitch üzerinden efsane anime ve video oyun ‘’Pokemon’’ için özel bir gösterim yapıldı.

27 Şubat 2016’nın Pokemon’un 20. doğum günü olması üzerine 24 saat boyunca eski animeler yayımlanırken, 50K civarında online izleyici sayısına ulaşıldı. Twitch yetkilileri GameSpot’a verdikleri demeçte en yüksek 72K rakamının görüldüğünü dile getirdiler. 2015’in sonlarına doğru ünlü ressam Bob Ross içinde bir 24 saatlik yayın düzenlenmiş ve uzun yıllar büyük bir beğeniyle izlenen ‘’The Joy of Painting : Resim Sevinci’’ TV programı 183K online izleyiciyle buluşmuştu.

1996 yılında ilk olarak Gameboy el konsolu için yayımlanan Pokemon, daha sonraki yıllarda Nintendo’nun diğer konsolları için geliştirildi. Her seferinde daha fazla Pokemon dâhil edilirken, dünya tarihinde en çok satan 2. oyun olmayı sürdürüyor. Aksiyon, RPG ve puzzle türünde olan oyun, toplamda 6 nesil olarak sunuldu. Pokemon X/Y, HeartGold/SoulSilver, Black/White, Diamond and Pearl, Platinum, Omega Ruby and Alpha Sapphire, Ruby and Sapphire, FireRed and LeafGreen Emerald, Black 2 and White 2, 20 yıllık serinin en temel oyunları olarak karşımıza çıkıyorlar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE