Türk Yapımı Mobil Oyun The Zamazingo Yayımlandı

18 yaşındaki bir öğrenci tarafından geliştirilen The Zamazingo'yu, mobil platformda ücretsiz oynayabilirsiniz.

The Zamazingo, Yusuf Vuran tarafından, Zamazingo Labs adı altında geliştirildi. Geçen ay piyasaya sürülen bu oyunun, indirme oranlarının neden düşük olduğunu anlamak mümkün değil; zira oyun oldukça başarılı. Son dönemde piyasaya sürülen Türk oyunları arasında da en iyilerden biri olarak gözüküyor. Oyunun tasarımlarının ve mekaniklerinin de oldukça başarılı olduğunu belirtelim.

Oyun her şeyiyle sizi kendine bağlıyor, oyunu bitirmeden rahatlayamıyorsunuz ve sürekli oyunu açıp ilerlemek istiyorsunuz. Oyunun konusu ise şu şekilde; oyunun başkahramanı nerede olduğunu bilmiyor ve neredeyse hiçbir şey hatırlamıyor. Kahramanın hatırladığı son şey eski bir televizyon. Bu yüzden siyah beyaz olmuş bir dünyanın içinde buluyorsunuz kendinizi. Bu eski televizyonları andıran dünyanın içinde de, kahramanınızı sevgilisi Caroline ile kavuşturmaya çalışıyorsunuz. Bu amaçta ilerlerken karşınıza farklı engeller ve aşılması zor görünen platformlar çıkıyor. Bu engelleri aşarak bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

The Zamazingo’nun tanıtım videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE