Türk Yapımı Grim: Mystery of Wasules, Bilgisayarda Oynanabilir

Türk yapımı bir oyun olan Grim: Mystery of Wasules, Steam platformunda çıkışını gerçekleştirdi.

Grim: Mystery of Wasules’in geliştirici şirketi Studio Backstage, Eskişehir’de yaşayan beş kişilik bir ekipten oluşuyor. Türk yapımı olan bu oyun, dün çıkışını gerçekleştirdi. Steam platformundan ulaşabileceğiniz Grim: Mystery of Wasules, hikaye odaklı olan macera ve birinci şahıs oyunu.

Oyunu kısaca şu şekilde açıklayabiliriz; hikaye odaklı olan bir keşif oyunu. Gizem dolu olan bu oyun, birinci şahıs bakış açısından oynanıyor. Oyundaki amaç, ölümlerin arkasındaki soru işaretlerini bulmak. Grim: Mystery of Wasules’da kendinizi Oswald GRIM olarak bulacaksınız. Bu gizem macera dışında oyunda aksiyon da bulunmakta ancak bu aksiyon Spectral State Modunda oynanabiliyor. Bu mod ile, az da olsa oyunda aksiyon görebiliyorsunuz.

Grim: Mystery of Wasules’in hikayesi ise şu şekilde; Dunia’da beş krallık bulunuyor. Daha önceden Dreabrog ve Glimor krallıklar arasında bir savaş oldu; bu savaşı da Dreaborg kazanarak Glimor’u fethetti. Daha sonra Wasules’te (yani fethedilmeden önceki Glimor toprakları) sebebi bilinmeyen ölümlerin olduğu fark edildi. Dreaborg Hükümdarı olan Owen GRIM de Oswald GRIM’i bu ölümlerin gizemini çözebilmesi için Wasules topraklarına gönderdi.

Hikayesi zengin olan bu yeni Türk yapımı oyun Grim: Mystery of Wasules’i, Steam platformu üzerinden oynayabileceğinizi hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE