Türk Oyunu ‘’Zula’’ Steam Greenlight Oylamasında

MadByte Games stüdyosu tarafından geliştirilen ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula şimdide Steam Greenlight’ta kullanıcıların oylarına sunuldu. 

Steam Greenlight sayfası üzerinde yapılan açıklamada, Steam platformu üzerinden yayımlanması durumunda hem Steam hem de masaüstü üzerinden oynanabileceği bilgisi verilirken, ayrıca eskiden olduğu gibi ücretsiz olmayı sürdüreceği belirtildi. Türk oyuncular için ayrı bir sunucu olacağı bilgisi de paylaşılırken, istenilirse uluslararası sunucular üzerinden yabancı oyuncularla da mücadele edilebilecek.

Multiplayer modda oynanan bir Free-to-play shooter olarak karşımıza çıkan oyunda, İstanbul Üsküdar sokaklarında büyük bir çatışmaya yer alabilir veya metroda düzenlenmek istenen büyük bir sabotajı etkisiz hale getirmeye çalışabilirsiniz.

Gladyo denilen paralı askerler ve Zula isimli istihbaratçıların karşılıklı mücadelesini konu alan Zula’da birçok özgün karakter ve harita seçeneği de kullanıcılara sunulmuş durumda. Oyunculardan gelen geri dönüşler ışığında geliştirme çalışmaları sürekli devam ederken, son olarak Trabzon Uzungöl Haritası eklendi. Yaklaşık 3 ay gibi bir sürede yapımı tamamlanan bu yeni hikâyede Kazım Koyuncu’dan Köksal Baba’ya kadar Karadeniz’le özdeşleşmiş birçok kişinin ünlü sözlerine de yer verildi.

Buraya tıklayarak Zula’yı Steam’de destekleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE