Türk Oyunu ‘’Zombie Wars: Invasion’’ Steam Yeşil Işıkta

DNZY Games oyun stüdyosunun kurucusu Deniz Yukarıçukur’un yaklaşık 3 hafta önce mobil sürümünü piyasaya sunduğu ‘’Zombie Wars: Invasion’’ şimdi de Steam yeşil ışıkta kullanıcıların oylarını bekliyor.

24 seviye, değişik özelliklere sahip 20’den fazla zombi, 6 farklı kule ve kaliteli grafikleri olan oyunda, ayrıca benzerlerinden farklı olarak sahada yer alan kahramanları da (hero) kontrol edebileceksiniz. İngilizce yabancı dil desteği olan Zombie Wars: Invasion’un tek kişilik oyun modu bulunuyor.

Gelen zombi dalgalarına karşı kule savunması (tower defence) yapılan strateji türündeki oyunda,  savunma taktiğinizi belirleyecek, kulelerinizi geliştirecek, özel yetenekler ve bombalar vasıtasıyla düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Android ve iOS sürümleri yaklaşık 50MB’lık bir dosya boyutuna sahip olurken, oyunun tamamen ücretsiz olarak olduğunu ayrıca belirtelim.

DNZY Software & Games’i Mart 2015’de piyasaya sundukları ‘’Animal Runner: Orman Krallığı’’ oyunlarıyla hatırlıyoruz. Kontrol ettiğiniz hayvanların orman içindeki engelleri aşarak koştuğu bu oyun endless runner (sonsuz koşu) türündeydi.

‘’Zombie Wars: Invasion’’ mobil sürümü için yayımlanan tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz. Ayrıca Steam’de oy vereceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

[youtube id=”PpMXbOOiw-g”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE