Türk Oyunu Karanlık Işık’ta 19-20 Mayıs Etkinlikleri

Web tabanlı MMORPG oyunu ‘’Karanlık Işık’’ta 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bir etkinlik düzenleniyor.

19 ve 20 Mayıs’a özel etkinliğin genel hatlarını özetlersek; 1 ile 20. sunucular arasında oyun Adminleri, özel karakterleri ile oyuna giriş yapacak. Bu karakterlerle savaşacak oyunculardan son vuruşu yapanlar büyük ödüllerin sahibi olacak. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum var, o da son vuruşu yaptıktan sonra bir ekran görüntüsü almak ve ilgili forum başlığına Karakter İsmi, Sunucu ve Hesabının bağlı olduğu e-posta adresini yazmak.

Büyük ödül ise her oyuncunun Karanlık Işık’ta sahip olmak istediği; VIP kartı, milyonlarca altın, binlerce zaman boşluğu enerjisinin de dâhil olduğu çok özel bir paket. Son vuruşu yapamayanlar üzülmesin, etkinliğe katılıp formu eksiksiz dolduran herkese de altın ve zaman boşluğu ile özellik yumurtasından oluşan daha ufak bir paket hediye edilecek.

Öte yandan, günlük etkinliklerin yanı sıra 16.00’da Gerçek Dışı Labirent ile Buz ve Ateş Savaş Alanı tüm gün açık olacak ve Karanlık Işık’taki gücünü test etmek isteyen tüm oyuncuları bir araya getirecek.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE