Türk Oyunu ‘Kader Mühürleri’nin Kapalı Beta Testleri Başlıyor

Sobee Stüdyoları’nın son oyunu ‘Kader Mühürleri’ için kapalı Beta testlerinin başlayacağı duyuruldu.

MMORPG türünde olan oyunun e-spor’a olan uygunluğu dikkat çekerken, Eski Sümer’den Helenistik döneme kadar olan Anadolu ve Mezopotamya’daki tarihi olaylar konu alınıyor. Mitoloji ve tarihin beraber kurgulandığı oyunda heyecan dolu bir macera oyun severleri bekliyor. Mekânların gerçekçi bir şekilde tasarlandığı ve tarihi olayların anlatıldığı oyunun öğretici bir yanı da bulunuyor. Hatta yapımcılar ‘Kader Mühürleri’ni ansiklopedik bir kaynak olduğu görüşündeler. Attalos Hanedanlığı dönemindeki Milet şehrinde başlayan hikâyede, geçmişi sadece rüyalarında hatırlayan bir ana karakter ön plana çıkıyor. MMORPG öğelerinin ağır bastığı oyunda, ‘Bayrak Kaçırma’, ‘Tepeyi Ele Geçirme’ gibi birçok e-spor modu da yer alıyor.

Tamamen Türk yapımı olan oyunun geliştiricisi Sobee Stüdyoları’nı daha önce piyasaya çıkardıkları 1 Man 1 Team, İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football, Süpercan ve Kayıp Armağan gibi isimli başarılı oyunlarla hatırlıyoruz.

2000 yılında ünlü video oyun mimarı Mevlüt Dinç tarafından kurulan Sobee Studios, 2009 senesinden itibaren Türk Telekom altında faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

Kader Mühürleri’nin kapalı Beta testine katılmak için oyunun resmi sitesi üzerinden kaydınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE