Türk Oyunu ’Dark Raid: Bot Wars’ Geliştirme Aşamasında

Türk indie oyun stüdyosu Vector Games, yeni oyunu ‘’Dark Raid: Bot Wars (Dark Raid: Robot Savaşları)’’ için geliştirme çalışmalarını sürdürüyor.

FPS / aksiyon türünde olacak oyunun piyasaya ne zaman çıkacağı henüz belli olmamakla beraber, yakın zaman içinde stüdyonun daha çok açıklama yapması bekleniyor. Xbox One ve PC (Mac, Linux, Windows) platformlarına gelecek olan oyunun yayımcılığını da gene Vector Games üstlenmiş durumda. Robot Savaşları’nın, Dark Raid serisinin ikinci oyunu olduğunu hatırlatalım. Dark Raid: Robot Savaşları için yayımlanan tanıtım videosunu haberin sonunda ilginize sunuyoruz.

Haziran 2014’de yayımlanan Dark Raid, bilim kurgu, aksiyon, macera türünde bir FPS olarak karşımıza çıkmakta. SWAN isimli araştırma gemisi, uzaydaki yolculuğu sırasında bilinmeyen bir kaynaktan mesaj almış ve daha sonrasında saldırıya uğramıştır. İstila sonrası tek hayatta kalmayı başaran kahramanı kontrol edeceğiniz oyunda dünyayı kurtarma görevini üstleneceksiniz. Tek kişilik ve multiplayer oyun modlarının olduğu yapımda eski tip FPS türüyle modern oyun anlayışı harmanlamış durumda. İlave olarak, death match (ölüm maçı), team death match (takım ölüm maçı) ve capture the flag (karşı takımın bayrağını kapma) gibi modlarda bulunuyor.

2004 yılında kurulan Vector Games, 2010’de profesyonel anlamda çalışmalarına başladı. Şu an için Xbox One, PlayStation 4, PC, iOS ve Android platformları için oyunlar geliştiriyorlar.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE