Türk Mobil Oyunu Candy Esin’den Başarılı Çıkış

Esin Games tarafından geliştirilen şeker kırma oyunu ‘’Candy Esin’’ başarılı bir çıkış yaptı.

300 üzerinde bölüme sahip olan oyun şu ana kadar hiçbir yerde yayımlanmamış grafik tasarımlarına sahip. Çıkışının ilk haftasında 5.000 kez indirilerek başarılı bir lansman gerçekleştiren Cany Esin’in iOS sürümü Türkiye, Amerika, Almanya ve Fransa’da editör seçimlerinde ana sayfaya oturmuş durumda. Ayrıca Android sürümünün de olduğunu belirtelim.

Her geçen gün indirme sayısı hızla artan oyun için kullanıcılardan olumlu yorumlar geliyor. Türk oyun severler için özel olarak geliştirilirken ayrıca geri dönüşler ışığında güncellenmeye devam ediyor.

Zaman limiti olmayan oyunda şekerleri patlatmak için 3 ya da daha fazla şekeri bir araya getiriyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan oyunda kullanıcıların kendi startejilerini oluşturmaları büyük önem taşıyor.

Şeker patlatma kategorisinde yer alan oyunlar arasında iyi bir alternatif olarak değerlendirebilecek Candy Esin’in ilerleyen süreçte daha başarılı olabileceğini düşünüyoruz.

Mobil dünyasına yabancı olmayan firma, Zombies Alien Planet, Sweet Jelly Match ve Sweet Bird Crush gibi başarılı oyunlara imza atmış durumda.

Candy Esin’in tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”g2FT54c2m_k”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE