Türk Mobil Oyunu ‘Bay Çokbilmiş’ Bugün Piyasaya Çıktı

Türk indie oyun stüdyosu Tarboosh Games, keyifli mobil oyunu ‘Bay Çokbilmiş’i iOS ve Android sürümleriyle bugün oyun severlerin ilgisine sundu.

50 bölümden oluşan oyunda, 3.000’in üzerinde soru sizleri bekliyor olacak. Zamana karşı yarışacağınız Bay Çokbilmiş’de sorulara çok hızlı cevap verecek ve her bölümü 3 yıldızla geçmeye çalışacaksınız. Peş peşe gelen 10, 20, 30 ve daha fazla soruya hızlıca cevap vermeye çalışırken konsantrasyonunuzu en üst düzeyde tutmaya çalışacak ama bazen çok iyi bildiğiniz sorulara dahi yanlış cevaplar vereceksiniz. Zaman yavaşlatma veya soru geçme gibi bonusları da kullanabileceğiniz oyunda,  kullanıcıların çok keyifli zaman geçireceğinin altı çizildi. Tamamen Türkçe ve özgün bir içeriğe sahip olan ‘Bay Çokbilmiş’ de ayrıca Facebook arkadaşlarınızla mücadele edebileceksiniz.

Tarboosh Games’in şu an için piyasada ‘Dağ Zombileri – Türk Savaş Oyunu’ ve ‘Büyük Firar’ isimli 2 oyunu bulunuyor. Öte yandan, geliştirme süreçleri devam eden başka projelerinin olduğunu da hatırlatalım.

Oyunla ilgili olarak paylaşılan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Son olarak, Bay Çokbilmiş’in iOS’da en iyi çıkan oyunlar arasında birinci sırada olduğunu belirtelim.

[vimeo id=”139735291″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE