Türk Kadın Geliştiricinin Mobil Oyunları Yayımlandı

Türk kadın geliştirici Buse Özer, mobil platformlar için oyunlar geliştiriyor.

23 yaşında olan Buse Özer, kendi çabaları ile oyun geliştiriyor. Buse Game adı altında geliştirilen ve yayımlanan bu oyunların dört tanesi, Android’de oynanabilir durumda. iOS için ise, geliştirilmeye devam ediliyor. Buse Game’in yayımlanan oyunları, Arcade kategorisinde bulunuyor. Oyunların grafikleri oldukça başarılı. Ayrıca oyunlar genel olarak kolay; ancak içinde rekabet unsuru da barındırdığı için sinir bozan ve hırs yaptıran özelliklere de sahip.

Buse Game’in şimdiye kadar yayımlanan oyunları ise şu şekilde;

1-) Tough Jumping 2 – 5.000-10.000 indirme

Buse Game tarafından yapılan oyunlar arasında en çok indirilen oyun. Ayrıca 3 defa Trend kategorisine giren bir oyun. Oyunda amaç en yüksek kata çıkabilmek. Sonsuz yapıda hazırlanan oyunda dikkatli bir şekilde oynayıp en yüksek kata çıkmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan altınlar ile daha fazla cana sahip karakterler alabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan Skor tablosundan oyunu oynayanların puanını görebilir ve liderliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

2-) Hop Hop 2

Hop Hop 2 oyununda 6 adet karakter bulunmaktadır. Oyunda yer alan yuvarlakların içerisinden geçip en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yuvarlakların içerisinden geçtiğinizde engel otomatik olarak açılmaktadır. Oyun içerisinde yer alan Skor tablosundan oyunu oynayanların puanını görebilir ve liderliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

3-) Dino Trex 2018

Google Chrome internet tarayıcısında internet yokken oynanabilen oyun şimdi akıllı telefonlarınızda. Oyuna Buse Game tarafından yenilikler de eklenmiş. 3 mod yer alıyor ve bu modlardan 2 tanesi renkli, 1 tanesi ise orijinal Dino T-Rex havası korunmuş durumda. Orijinal oyunda olmayan bir diğer özellik de skor tablosu. Bunun sayesinde oyunu oynayan kişilerin puanını görebilir ve rekabet edebilirsiniz.

4-) Hop Hop Color Cube

Benzersiz oynanışı ile Arcade kategorisinde yeni bir oyun tarzı sunan Buse Game, oynanışı çok kolay olsa da “oynayabilmek” çok zor. Oyunda yer alan karakteriniz küp’ü atlatarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Fizik kurallarına göre hareket eden objeler ile ilerlemek çok kolay değil. Oyun içerisinde yer alan Skor tablosundan oyunu oynayanların puanını görebilir ve liderliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

Bu mobil oyunların şu anda Android’de ulaşılabilir olduğunu, iOS için de geliştirildiğini hatırlatalım. Buse Game’i ve oyunları daha ayrıntılı incelemek için, geliştiricinin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE