Trine 3: The Artifacts Of Power, Bu Sene Çıkıyor

Trine 3: The Artifact of Power

Oyunun geliştiricisi Finlandiyalı Frozenbyte, serinin 3. oyunu olan ‘’Trine 3: The Artifacts Of Power’’ ın bu sene içinde piyasaya çıkacağını duyurdu.

‘’2001 yılında Helsinki’de kurulan Frozenbyte video oyunu geliştirme şirketi, 20 kişilik ufak bir takımdan oluşuyor. 2009 yılında puzzle – platform türündeki, serinin ilk oyunu ‘’Trine’’ i çıkartmalarının ardından onu, 2011’de Trine 2 izledi. Trine serilerinin bugüne kadar 7 milyondan fazla kopya sattığını da belirtelim. ’’

Yayımlanan fragmanda da görüleceği üzere, ‘’Trin 3: The Artifacts Of Power’’ çok stil görsellere sahip, ayrıca oyunda bazı 3D sahneler de olacak. Öte yandan, ‘’co-op’’ oyun modu da oyuna dâhil edilmiş durumda. Serinin ilk 2 oyunu önce PC’ler için yapılmış, daha sonra ‘’Trine 2’’nin Playstation 4 versiyosunu, Kasım 2013’de piyasaya sürülmüştü.

Oyunun şu an için kesin çıkış tarihi ve hangi platformlara geleceği belli olmamakla beraber, oyunun bugüne kadarki performansı doğrultusunda, birçok platforma gelmesini bekliyoruz.

Frozenbyte’ın ayrıca, Trine serisinden önce çıkmış PC ve Linux sürümleri olan Shadowgrounds  ve Shadowgrounds: Survivor isimli 2 oyunu bulunuyor.

Aşağıda, oyun için paylaşılan tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE