Total War Battles: Kingdom’ın PC İçin Açık Betası Geldi

Total War Battles Kingdom Duvar Kağıdı

İngiliz oyun geliştirme firması ‘’The Creative Assembly’’ nin imzasını taşıyan yeni strateji oyunu ‘’Total War Battles: Kingdom’’ ın açık betası yayımlandı.

Daha öncesinde PC’ler için kapalı Beta’sı yayımlanan oyun, hem tablet hem de Mac sürümleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. PC ve Mac’nizde kaldığınız yerden, tabletiniz üzerinden devam edebilecek ve oyunu istediğiniz yerde oynayabileceksiniz. Oyunun çıkışı için kesin bir tarih verilmediğini de hatırlatalım.

Aralık 2014’de tanıtımı yapılan strateji oyunu, 10. yüzyılda geçiyor ve yapımcı oyun severlerin savaşa doyacaklarının altını çiziyor. Kaotik bir dönemde geçen oyunda, genç bir asil olarak kendinizi kanıtlamanız ve tahtı ele geçirmeniz gerekiyor.

Kendi dünyanızı yaratacağınız oyunda, yeni toprakları fethetmeniz ve krallığınızı kurmanız gerekiyor. Ayrıca, yeni şehirler kuracak, ormanların içinden yollar geçirecek, köprüler inşa edecek ve gerekirse nehirlerin yönünü dahi değiştireceksiniz.

Yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan oyunun geniş ölçekli ekranı sayesinde, savaşları adeta kendi gözünüzle yaşayacaksınız. Beta’yı, Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Ayrıca, oyun için yayımlanan tanıtım videosunu da aşağıda ilginize sunuyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE