Tomb Raider’ın Yapımcısı Square Enix Olacak

Square Enix'i bu sefer bir film yapımcısı olarak göreceğiz. 

Tomb Raider’ın yeni filmi çok değil, sadece birkaç gün sonra, gösterime girecek. Vizyon tarihi 16 Mart 2018 olan bu filmin ise yapımcı listesine baktığımızda oldukça tanıdık bir isim olan Square Enix göze çarpıyor. Tabii bu ünlü şirket, filmin yapımcılarından sadece biri. Filmin ana yapımcısı ise Warner Bros.

Tomb Raider’ın bu yeni filminin ise geçmiş yapımlarından ziyade, serinin son oyunlarından uyarlandığını söyleyebiliriz. Tabii bilindiği üzere, sevilen ve popüler oyunların filmlerinin yapılması çok da tercih edilen bir şey değil. Çünkü oyunseverler, bu filmlerin oyunlarının gölgesinde kaldığını ve oyunların hep filmlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorlar. Ancak bu sefer Square Enix’in de bu yeni yapıma sahip çıkması, açıkçası Tomb Raider hayranlarını biraz umutlandırdı.

Film hakkındaki bilgiler ise şu şekilde: filmin dağıtımı, Warner Bros. ve MGM tarafından belirlenen bölgelere yapılacak. Filmin yapımcıları Warner Bros. Pictures, MGM, Square Enix ve GK Films şirketlerinden oluşuyor. Tabii filmin başrolünde de yepyeni bir ismin olduğunu hatırlatalım. Bu sefer Lara Croft rolünde alışık olduğumuz bir yüz yerine, Alicia Vikander’i izleyeceğiz. Bakalım son oyunları andıran bu filmde Square Enix’in de etkisini görebilecek miyiz? Ve bu film yeni yapılacak oyunlar hakkında bize bir ipucu verecek mi, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE