Tomb Raider ile İlgili Yeni Açıklamalar Yapıldı

Shadow of the Tomb Raider'ın oynanışı, sadece ana görevler ile 15 saatinizi alabilir.

Tomb Raider serisinin beklenen oyunu hakkında yeni bilgiler geldi. Square Enix ve Eidos-Montréal oyun ile ilgili açıklamalar yaptı ve oyunun sadece ana görevler ile 13-15 saati süreceğini söyledi.

Shadow of the Tomb Raider ile ilgili diğer bilgilere göre ise Lara Croft ile oynarken kendinizi, korkutucu mezarlarda ve ölümcül bir ormanda bulacaksınız. Oyundaki ana mezarlar her açıdan çok önemli olacak ve oldukça klasik bir yapıya sahip olmasına rağmen diğer oyunlara göre daha ölümcül olacak. Ayrıca diğer Tomb Raider oyunlarında alıştığımız gibi bu oyunda da Lara Croft; uzun koşular yapacak, yüzecek, dalacak ve iplerle duvarlara tırmanabilecek. Bu özelliklerin yanı sıra Shadow of the Tomb Raider’da ekipmanlar çok önemli bir yer tutacak. Ayrıca bu oyunda avlanmak da hayati bir öneme sahip olacak.

Shadow of the Tomb Raider’da Lara Croft’un başlangıç hikayesinin sonlandırılacağını biliyoruz ama elimizde bununla ilgili başka bir bilgi yok. Yani bu oyun nasıl sona erebilir ya da serinin dördüncü oyunu gelirse nasıl bir ana hikayeye sahip olur, bunları kestiremiyoruz. Ancak oyun için yapılan yeni açıklamalarda oyundaki hikayede Lara Croft’un Maya kıyametinden dünyayı kurtarmaya çalışacağını da öğrendik.

Beklenen oyun Shadow of the Tomb Raider’ın 14 Eylül 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE