Tom Clancy’s The Division Bu Haftasonu Ücretsiz Olacak

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division’ı bu haftasonu için ücretsiz yapıyor. 16 ve 17 Eylül tarihlerinde bu oyunu PC üzerinden oynayabileceksiniz.

Tom Clancy’s The Division’ın indirme boyutunun büyük olduğu biliniyor. Haftasonu oyunu oynayabilmek için indirme süresinin yeterli olmayacağı düşünülüyor. O yüzden, haftasonu oynayabilmeniz için, oyunu şimdiden indirmeye başlayabilirsiniz. Uplay üzerinde gerçekleşen bu ücretsiz haftasonu etkinliği için, Ubisoft’un ön indirmeleri açtığını da belirtelim.

Tom Clancy’s The Division’ı ücretsiz oynama fırsatınızın, sadece bu hafta sonu için geçerli olduğunu da hatırlatalım. Bu arada, Ubisoft’un bu ücretsiz haftasonu etkinliği kapsamında, Tom Clancy’s The Division indirime de girdi. Ücretsiz bir şekilde oyunu denediğinizde, satın almak isterseniz, düşük bir fiyattan oyunu alabileceksiniz. Tom Clancy’s The Division’ın hem standart hem de altın sürümünün indirime girdiğini de belirtelim.

MMORPG tarzı oyunları seviyorsanız, bu oyunu da mutlaka denemizi tavsiye ediyoruz. Tom Clancy’s The Division’ın ücretsiz haftasonu etkinliğinin, Steam üzerinden değil de Uplay üzerinden gerçekleşceğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE