Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’de Hile Önleyici Yeni Sistem

Başarılı grafikleri ve oynanış tarzı ile bilinen iyi FPS oyunlarından Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’de önemli bir sorun haline gelen hile kullanımını önlemek için yeni bir sistem dâhil edildi.

Söz konusu ‘’hile kullanımı’’ hem oyunu zevksizleştirirken hem de oyundan alınan heyecanı azaltıyordu. Bu yüzden oyuncular tarafından Ubisoft’a birçok şikâyet iletilmişti. Sonuç olarak Ubisoft, bu sorunun farkına varıp Rainbow Six Siege’e diğer FPS türündeki oyunlarda da görmeye aşina olduğumuz ‘’BattlEye’’ sistemini ekledi. Sistem şimdiden birçok oyuncuda aktif hale gelirken zaman içerisinde bütün oyuncuları kapsaması bekleniyor.

1 Aralık 2015’de PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle piyasaya çıkan oyunda bir anti-terörist birimi olan Rainbow’da görev alıyorsunuz. Birinci şahıs nişancı türünde olan Rainbow Six: Siege’de başarılı olabilmek için oyuncuların işbirliği yaparak doğru stratejiyi belirlemeleri gerekiyor. Büyük oyun sitelerinden 10 üzerinden 7-8 civarında bir not alan oyun oldukça başarılı bir lansman gerçekleştirmişti. Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemeot Mayıs 2015’de yaptığı açıklamada oyunu içerik olarak desteklemeye uzun süre devam edeceklerini belirtmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE