Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz

16 Ekim'e kadar, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands'ı ücretsiz oynayabilirsiniz.

Ubisoft Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands için ücretsiz etkinlik düzenledi. Bu etkinlik süresince, hiçbir ücret demeden oyunu oynayabileceksiniz. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’ın bu ücretsiz etkinliği ise 12 Ekim’de başlayacak ve 16 Ekim’de bitecek.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’ın yaklaşık 50 GB’lık indirme boyutu düşünüldüğünde, birkaç günlük deneme için indirmeye değmeyeceğini düşünebilirsiniz ancak Ubisoft bunu da düşünmüş. Ücretsiz etkinlikten önce oyunu indirebilmeniz için zamanınız olacak. PlayStation 4 için ön yükleme bugün başladı, PC için ise yarın başlayacak.

Bu ücretsiz etkinlik boyunca, eğer Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’ı sever ve satın almak isterseniz de bir indirimden yararlanabileceksiniz. 16 Ekim’e kadar, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’ı %50 indirim ile satın alabileceksiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’ın bu ücretsiz etkinliğinin bütün platformlarda geçerli olduğunu da belirtelim. PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynayabileceksiniz. Oyuna Ghost War modunun da geleceği biliniyor. Ubisoft, yeni gelecek olan modunu kutlamak için, bu ücretsiz etkinliği düzenlediğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE