This War of Mine, 350 Savaş Mağduru Çocuğa Yardım Elini Uzatıyor

1992 – 1995 yılları arasında süren ve birçok insanı derinden yaralayan ‘’Bosna Savaşı’’ üzerine oluşturulan ‘’This War of Mine’’ 0.99$, 9.99$ ve 19.99$ fiyatlardan satılacak ‘’War Child Charity’’ ek paketiyle 350 Suriyeli ve Ürdünlü çocuğa yardım elini uzatmayı amaçlıyor.

Bu arada belirtelim, tüm DLC’lerin içeriği aynı olmakla beraber, herkesin kendi bütçesi doğrultusunda yardım etmesi isteniyor. Toplanacak olan tüm tutarın yardım için kullanılacağının da altını çizelim.

‘’Dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyin’’ sloganıyla başlayan kampanyaya özellikle Amerika, Almanya, İngiltere ve Rusya’daki oyun severlerin yoğun ilgisi oldu. Yayımlanan afişte de görüleceği üzere, toplanan parayla çocukların yaşayabileceği alanların oluşturulması, psikolojik destek ve eğitim verilmesi gibi yardımlar yapılacak.

Oyunun geliştiricisi Polonyalı ‘’11 bit studios’’, macera –aksiyon türündeki This War of Mine’ı 14 Kasım 2014’de iOS, Linux ve PC’ler için çıkarmıştı. Oyun da silahsız sivilleri kontrol ettiğiniz bir savaşta bulunuyor ve topladığınız erzaklar sayesinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

‘’War Child Charity’’ DLC’si 3 Nisan 2015, Cuma gününe kadar satın alabilir ve bu anlamlı kampanyaya katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE