The Witcher 3’ün 5 Dakikalık Yeni Oyun Videosu Yayımlandı

The Witcher 3: Wild Hunt

Polonyalı CD Projekt tarafından geliştirilen ve 2015’in en çok beklenen yapımlarından biri olan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ için 5 dakikalık bir oyun videosu yayımlandı.

Cinsel içerikli olan video da, hazine avı, dinsel törenler gibi etkileyici birçok görüntü bulunurken, oyun severlerin nasıl bir dünyaya adım atacaklarının da ilk ipuçları veriliyor. Video da savaş, dinsel fanatiklik, ırkçılık gibi öğelerde konu edilirken, oyunun -adından da anlaşılacağı gibi- vahşi doğası tanıtılıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt’ta, atınızla yarış yapma, âşık olup kalbinizin sesini dinleme veya cinsel arzularını tatmin etme gibi birçok seçenek oyun severleri bekliyor olacak. Kısacası, canınız istediği gibi takılabileceksiniz.

Öte yandan, çok ilginç olarak oyuna ekstra 30 saatlik oyun oynama süresi ekleyen 2 tane ücretli genişleme paketinin yayımlanacağı duyuruldu.

İlginç olmasının sebebi, CD Projekt’in, daha öncesinde oyun için çıkacak tüm DLC’leri ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağı bilgisini vermesiydi. Steam üzerinden, ön siparişle (%10 indirimle) oyunu ve 2 genişleme paketini 115TL’ye satın alabilirsiniz.

Daha önce çıkışı 2 kere ertelenen oyunun, 19 Mayıs 2015’de PC, Xbox One, PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkması bekleniyor.

[youtube id=”-NxWHYO87MM”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE