The Witcher 3’ün 1.10 Yaması Oldukça Büyük

2015’in en iddialı oyunlarından ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ a gelecek ilk ücretli DLC ‘’Hearts of Stone’’ öncesi, oyuna çok büyük bir yama (versiyon 1.10) geliyor.

Polonyalı CD Projekt RED’in halka ilişkiler sorumlusu olan Marcin Momot Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 1.10 yamasının oyunun çıktığı platformlar için 6GB – 15GB arasında bir boyuta sahip olacağını belirtti. Bu devasa boyuttaki güncellemenin detayları 13 sayfada anlatılırken, oyunu yeni çıkacak ek içeriğe tam olarak hazırlamayı hedefliyor.

Müzik konusunda Kaer Muire’de karşılaşılan birçok Bug düzeltilirken, ayrıca Triss ile Yen arasında geçen konuşmalarda da bazı değişikler eklenmiş durumda. Oynanış esnasında karşılaşılan birçok hata düzeltilirken, ayrıca ince ayarlarla ilgili önemli değişiklerde yapılmış durumda. Hepsini özetlemek istersek; oyun müzikleri, oynanış, Game + modu, DLC’ler, kullanıcı ara yüzleri, görsel kalitesi, genel performans ve birçok konuda geliştirmeler yapıldığını söyleyebiliriz.

19 Mayıs 2015’de piyasaya Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle çıkan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ ın ilk ücretli DLC’si ( Hearts of Stone) 13 Ekim 2015’de 9.99 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Söz konusu içeriğin, oyuna yaklaşık 10 saatlik ilave bir oynanış süresi getireceğini son olarak hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE