The Witcher 3: Wild Hunt’ın 1.07 Güncellemesi Detayları

Oyunun geliştiricisi CD Projekt Red, ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ için yayımlanacak 1.07 güncellemesi hakkında bazı ön bilgileri paylaştı.

Tüm sürümlere gelecek yeni yamanın oldukça geniş kapsamlı olduğu belirtilirken,  daha fazla detayın bu hafta içerisinde paylaşılacağı bilgisi de eklendi. Yamanın içeriğine göz atmak istersek:

  • Geralt’ın hareket kabiliyetinin arttırıldığı yeni bir mod
  • İtemları saklamak için kasaların oyuna eklendi ayrıca bu kasalar oyunun değişik noktalarında olacak
  • Alchemy ve Crafting itemları artık ağırlık yapmayacak
  • Kitaplar ayrı bölümde taşınacak, ayrıca okunmuş kitaplar işaretlenecek
  • Birçok bug ve hatanın düzeltilmesi, oyun performansının arttırılması, optimizasyon çalışmalarının yapılması

Daha önceki yamaların ilk olarak PC’lere, daha sonrasında oyun konsollarına çıktığını görmüştük, CD Projekt Red, 1.07 yamasının tüm sürümlere aynı anda çıkarmak istediğini söyledi.

Öte yandan, bu hafta oyuna ücretsiz DLC gelmeyeceği belirtildi, 16. ve sonuncu olacak DLC’nin haftaya yayımlanması planlanıyor. Ayrıca, bu DLC’de Ciri için ekstra kostümlerin olacağı söyleniyor.

19 Mayıs 2015’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için piyasaya çıkan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’  2015’e damgasını vurmayı başardı. 200 saatin üzerinde oyun oynayış süresi, çok büyük haritası ve kaliteli grafikleriyle ön plana çıkan ‘’The Witcher 3’’, oyun otoriterinden de tam puan almayı başarmıştı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE