The Witcher 3: Wild Hunt’ı Bitirmek 200 Saat Sürecek

Açık dünya, RPG oyunu ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ın Polonyalı geliştiricisi CD Projekt yaptığı açıklamada oynayış süresinin 200 saati geçebileceğini söyledi.

Konuyla ilgili bu bilgi oyunun mimarlarından ‘’Damien Monnier’’ in Twitter hesabından verilirken, daha önce oynayış süresinin 100 saat civarı olacağı konuşuluyordu.

Oyun için çok büyük bir harita oluşturan ve sınırları zorlamak isteyen CD Projekt, oyun severleri uykusuz gecelere davet ediyor, diyebiliriz.

Diğer Witcher oyunlarına göre kat ve kat daha fazla öğe yerleştirilen yeni oyuna gelecek bütün DLC’lerin ücretsiz olacağı bilgisini de belirtmekte yarar var. CD Projekt, oyunu bir kere satın alan oyuncuların, season pass gibi şeylerle daha fazla para harcamayacaklarının altını çizdi. Umarız bu davranışları oyun dünyasına da örnek olur. Gece gündüz sisteminin eklendiği ve mücadele etmeniz gereken karakter sayısının arttığını ayrıca söyleyebiliriz. Oyun baya kapsamlı ve heyecan verici bir düzeyde.

Yılın en çok beklenen yapımlarından biri olan The Witcher 3: Wild Hunt, 19 Mayıs 2015’de PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle piyasaya çıkacak. The Witcher Battle Arena, mobil oyunu 22 Ocak 2015’de iOS ve Android’ler için gelmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE