The Witcher 3: Wild Hunt’a Hayatta Kalma Modu Eklendi

The Witcher 3: Wild Hunt’a yeni gelen mod ile, oyuna hayatta kalma unsurları eklendi.

Oyuna yeni gelen Primal Needs modu ile oyuna açlık, susuzluk ve yorgunluk gibi hayatta kalma unsurları eklendi. Bu unsurlar da oyunu oldukça zorlaştırıyor. Ekranın sağ köşesine eklenen bir gösterge ile, Geralt’ın fiziksel ihtiyaçlarını takip etmek gerekiyor. Açlık hissinin artması, Geralt’ın sağlının azalmasına sebep oluyor. Susuzluk hissi ise dayanıklılığın azalması olarak geri dönüyor. Yorgunluk da geceleri uyumadığında ortaya çıkıyor bu da Geralt’ın hızlı koşmasını engelliyor. Ayrıca saldırılara da hızlı cevap verememesine sebep oluyor. Açlık ve susuzluk hissini ise kontrol etmediğinizde; Geralt ölüyor.

Primal Needs modunda, bu hayatta kalma unsurlarından istediğini çıkartabileceğinizi de hatırlatalım. Bu modda, Geralt’ın açlık ve susuzluk hissini, iksir ve ilaçlar ile bir süreliğine dengeleyebiliyorsunuz. Günümüzde oldukça popüler bu hayatta kalma unsurlarının The Witcher 3: Wild Hunt’a eklenmesi de oyuncular için değişik bir deneyim olacak. Bu özelliklerin oyundaki çeşitliliği artırdığını ve oyunu zorlaştırdığını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE