The Witcher 3: Wild Hunt Oyununun Haritası İnternete Sızdı

The Witcher 3: Wild Hunt

2015’in merakla beklenen oyunlarından The Witcher 3: Wild Hunt’ın haritası internete düştü.

CD Projekt firması tarafından geliştirilen ve 19 Mayıs 2015 tarihinde piyasaya çıkması beklenen oyunun haritası internete sızdı.

Daha önce yaptığımız haberde, Gamestar editörlerinden birinin oyunun incelediğini ve inceleme sonunda paylaştıklarını yazmıştık. Verilen bilgide, oyunun haritasında bulunan sadece 2 bölgenin bile Skyrim haritasından daha büyük olduğuna dikkat çekilmişti ve bu bilgi, oyunseverler tarafından büyük ilgi görmüştü. İnternete sızan bu harita ile, verilen bilginin ne kadar doğru olduğunu anlıyoruz, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi oyunun haritası fazlasıyla tatmin edici. Gamespot tarafından yayımlanan harita, oyunu bekleyenler tarafından heyecanla karşılandı.

Daha önce CD Projekt tarafından Şubat 2015’te çıkacağı açıklanan oyun, Aralık ayında yapılan bir açıklama ile Mayıs 2015’e ertelenmiş ve bu süre zarfında, bugların minimuma ineceği belirtilip oyunseverlerden özür dilenmişti. Geçtiğimiz ay ise, oyunun oynanış süresinin 200 saatten fazla olacağını açıklayan firma, oyuna gelecek her dlc’nin de ücretsiz olacağını ve oyuncuların oyuna sadece bir kez para vereceğini söyleyerek, oyunseverleri oldukça sevindirmişti.

The Witcher 3: Wild Hunt; PC, Xbox One ve PS4’e çıkacak. Oyunun PC Sürümü için 40 gb boş alan gerekirken, PS4 sürümü için ise 50 gb’lık bir alanı boşaltmanız gerekecek.

the-witcher-3-wild-hunt-harita

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE