The Witcher 3 Oyununa Artık DLC Yayımlanmayacak

CD Projekt Red’in geliştirdiği The Witcher 3 oyunu için, artık yeni bir içerik gelmeyeceği açıklandı.

Geralt’ın muhteşem macerasından oluşan ve oyun sitelerinin neredeyse tamamından tam puan alan The Witcher 3 oyunu için, ay sonunda yayımlanacak olan Blood and Wine’dan sonra artık herhangi bir DLC yayımlanmayacağı açıklandı.

31 Mayıs 2016 tarihinde yayımlanacak olan Blood and Wine güncellemesi ile gelecek 90 görev ile birlikte, oyuna 90 saatlik bir süre daha eklenmiş olacak. CD Projekt Red, Witcher 3 ile birlikte Geralt’ın hikayesinin bitirileceğini, yeni seride Geralt’a yer vermeyeceklerini belirtmişlerdi. Böylelikle Blood and Wine güncellemesinden sonra oyunseverler, Geralt’ın hikayesine tamamen veda etmiş olacaklar.

Blood and Wine DLC’sinin Türkiye satış fiyatının 59,99 TL olduğunu hatırlatalım. Oyuna her ne kadar yeni DLC gelmeyecek olsa da, oyun ile ilgili yeni güncellemeler geleceği ve oyun içi desteğin devam edeceğini belirtelim. CD Projekt RED ekibinin, bu DLC’den sonra artık tamamen CyberPunk 2077 oyununa odaklanması bekleniyor.

19 Mayıs 2015’de yayımlanan The Wicher 3: Wild Hunt oyununun satış rakamının 5 milyonu aştığını ve çıkacak son DLC Blood and Wine ile birlikte, rekor bir satış beklendiğini belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE