The Walking Dead’den Yeni Haber Geldi

En çok izlenen diziler arasında ismini ezberleten ve her bölümü heyecanla beklenen dizi ‘The Walking Dead’ nefes kesen bir sezon finali ile ekranlardan kısa süreliğine uzaklaşmıştı. Dizinin yeni bölümünün ilk fragmanı nihayet geldi.

Her sezonu ile seyirci kitlesini arttıran, oyuncuları ve bölüm sonundaki sürprizleri ile gündemde oldukça adından söz ettiren dizi ‘The Walking Dead’in kısa bir aranın ardından yeni bölümünün fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı. Yeni yıl hediyesi niteliğinde olan bu fragmanda bu sezonun heyecanının bir an bile düşmeyeceği görülüyor. Ölülerin aramıza döndüğü, tahmin yeteneğimizin sıfıra indiği bu sezonun devamında neler yaşanacak merak konusu.

Ayrıca dizinin, en çok korsan şekilde indirilen diziler arasında Game of Thrones dizisinin hemen ardından 2. sırada yer aldığını hatırlatalım.

14 Şubat 2016 tarihinde ekranlara dönecek olan The Walking Dead’in yayımlanan fragmanını yazımızın devamında izleyebilirsiniz.

[youtube id=”7LCLp1o_Nl4″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE