The Walking Dead: Our World, Pokemon Go’ya Benzeyen Bir Oyun Olacak

Bir artırılmış gerçeklik oyunu olan The Walking Dead: Our World’de amaç; Pokemon Go’nun tam tersi olarak, kovalamak değil de kaçmak. Bu yeni The Walking Dead oyununda, zombilerden kaçmak ve onları yok etmek gerekiyor.

Pokemon Go, yayımlandığı dönemde büyük ses getirmişti. Geçen senenin yaz aylarında adeta herkesin oynadığı bu oyun, artırılmış gerçeklik oyunlarını hayatımıza soktu. Evet şu anda, kimse Pokemon Go’dan bahsetmiyor; ancak bu, oyunun kendi döneminde ne kadar başarılı olduğunu da unutturmuyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile, sosyaylleşerek sokaklarda pokemon arayan oyuncular, Next Games’e ilham vermiş olacak ki, Pokemon Go’dan sonraki ilk AR teknolojili oyunu geliştirdiler, hem de The Walking Dead evreninde.

The Walking Dead: Our World, korkunç bir oyun olacak. Bu oyunda oyuncular hiçbir şeye sahip olamayacaklar. Merkezi yerlerde (örneğin hastane-market arası gibi) bulunan her türlü silahı alıp kullanmak gerekiyor. Silahlar, el bombaları, bıçaklar; akıllara gelebilecek ve zombilerin yok olmasını sağlayabilecek her şey. Bu yöntemleri kullanarak oyuncular, zombilerden kaçıp kurtulmaya çalışacaklar. Oyunda Rick, Daryl ve Michonne karakterleri de yer alacak.

The Walking Dead: Our World‘ün çıkış tarihi henüz bilinmiyor; ancak oyun iOS ve Android platformlarında yayımlanacak. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE