The Walking Dead 7. Sezon Başlıyor

The Walking Dead sevenler için o büyük gün geldi. 7. sezonun ilk bölümü ekranlara geliyor.

Dizinin 6. Sezonu büyük bir soru işaretiyle bitmişti. Rick ve arkadaşları korkusuzca her türlü zorluğun üstesinden gelip hayatta kalmayı başarırken, bu sefer çok sert bir kayaya çarpmışlardı. 6. sezonda sıkça Negan ismini duymuştuk ve Jeffrey Dean Morgan’ın muhteşem bir şekilde canlandırdığı bu karakteri dizinin sezon final bölümünde nihayet görmüştük.

The Walking Dead, 6. sezonda çok iyi bir sezon finaliyle sonlandığından beri Negan’ın kimi öldürdüğüne dair birçok teori iletildi. Dizinin çizgi romandan da farklılaştığını düşünecek olursak, ortaya atılan teoriler de bu nedenle artış gösteriyor. Bu teorilere geçmeden önce 7. sezon için yayınlanan fragmanı izlemekte büyük fayda var. İlk fragmanda en dikkat çekici olan bence ilk defa Rick’in bu kadar çaresiz gözüküyor olması.

[youtube id=”EW_N5-ceitk”]

[youtube id=”wGm2zwg_-NY”]

Şimdi birkaç teoriden kısaca bahsedelim.

Glenn: 6. sezonda Glenn birkaç kez ölümden son anda döndüğünden artık bu sezonda ölmesine kimsenin şaşırmayacağı düşünülüyor ancak Glenn sevilen bir karakter olduğundan bu teori kimilerince kabul görmüyor.

Maggie: Fragmanı izlediyseniz Rick’in yüzünün sağ bölümüne kan sıçradığını görmüşsünüzdür. Rick’in hemen sağında Maggie olduğundan bu teori önemli.

Daryl: Çizgi romanda olmayan bir karakter olması nedeniyle başına her an her şey gelebilir ancak dizide en sevilen karakterlerin başlarında geldiğinden onu öldürmeyi göze alamayabilirler. Bir sahnede Daryl’nin motorunu süren kişinin aynı zamanda Daryl ile özdeşleşen siyah deri ceketini de görmemiz üzerine “Acaba?” sorusunu sordurmayı başarıyor.

Teoriler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Eugene gibi artık çok önemli olmayan bir karakteri de öldürüp geçebilirler. Carl’ın öldürüleceğini düşünmüyorum mesela, çünkü öyle bir şey olsa Rick fragmandakinden çok daha farklı bir hale bürünüp öleceğini bilmesine rağmen bir şeyler yapardı. Bakalım, yeni sezonun ilk bölümünde hangi karaktere veda edeceğimiz belli olacak deniliyor.

Bu arada The Walking Dead 7. sezonu Türkiye’de 24 Ekim Pazartesi günü Amerika yayınından 4 saat sonra Turkcell TV+ ekranlarında olacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE