The Lord of the Rings Living Card Game, Steam’de Çıkış Yapacak

Yüzüklerin Efendisi'nin kart oyunu PC platformuna geliyor.

Bilindiği üzere, Yüzüklerin Efendisi serisi her alanda başarıya ulaşmış bir seri. Kitapların film uyarlamalarından bahsetmeye zaten gerek yok, ayrıca serinin dizisi de yapım aşamasında; oyun dünyası açısından bakarsak da çeşitli türlerde Yüzüklerin Efendisi oyunlarının bulunduğunu ve bu oyunların da oldukça sevildiğini söyleyebiliriz.

Yüzüklerin Efendisi oyun türlerine bu sefer de bir kart oyunu ekleniyor. Fantasy Flight Interactive’in geliştirdiği bu oyun, birkaç ay içinde çıkış yapacak. Fantasy Flight Interactive’in ilk oyununun bu oyun olduğunu da belirtelim. The Lord of the Rings Living Card Game, alışık olduğumuz kart oyunlarından biraz farklı olacak.

Oyuncuların 30 karttan oluşan bir destesi olacak ve bu deste herkes için eşit olacak. Oyunun çok oyunculu, tek oyunculu ve co-op hikaye modu bulunacak. Ayrıca bu oyunda, kart satın almak mümkün olmayacak. Oyuna düzenli aralıklarla ek paketler gelecek ve bu ek paketlerde kart setleri bulunacak. Dolayısıyla, herkesin sahip olduğu kartlar aynı olacak. Bu sebeple de, oyuna para ödeyerek öne geçmeniz mümkün olmayacak. Evet, bu oyun Pay to Win olmayacak.

Oyuna ön sipariş verenler için ise şöyle bir ayrıcalık var; bu oyuncular ekstra kartlara sahip olacaklar (Founders isimli kartlar). Bu kartlar da herhangi bir şekilde oyunun oynanışını etkilemeyecek, sadece sınırlı oldukları için değerli olacaklar. Oyunda ise amacınız; kahraman kartlarınıza göre bir ordu hazırlamak ve bu ordu ile rakibinizi yenmek olacak. Oyunun Steam platformu için, 2018 yılının ilk aylarında çıkış yapacağını hatırlatalım.

The Lord of the Rings Living Card Game’in tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE