The Last of Us Part II’de Bir Köpeğimiz Olacak

The Last of Us Part II'de, bir köpek bize eşlik edecek.

The Last of Us Part II’nin yönetmeni ve yazarı Neil Druckmann, twitter hesabından bir köpeğin resmini paylaştı. Önemli olan ise tabii ki sadece bir köpek resmi paylaşmış olması değil; o köpeğin üzerine hareket yakalamak için özel olarak geliştirilen kıyafetlerin olması. Yani beklenen oyun The Last of Us Part II’de bir köpek bizi bekliyor olacak. Tabii bu köpeği nasıl göreceğimizi ya da köpeğin ne zaman nerede bize eşlik edeceğini bilemiyoruz. Çünkü yapımcı, bu konu hakkında bir açıklama yaptı. Sadece farklı bir fotoğraf paylaşarak, hepimizi daha da meraklandırmayı tercih etti.

Neil Druckmann’ın bu fotoğrafı paylaşırken “#YearOfTheDog” etiketini kullandığını da belirtelim. Bu sene Çin takvimine göre, köpek yılındayız. Bu da bizim bildiğimiz burçlara denk geliyor. Çin mitolojisine göre en son 2006 yılında köpek yılına denk gelmiştik. Tabii bu bilgilerin  The Last of Us Part II ile bir ilgisi bulunmuyor ancak Druckmann’ın bu yönde kullandığı etiket dikkatimizi çekti.

Bakalım bu köpek, oyunda ne şekilde karşımıza çıkacak ve köpeğin başına neler gelecek, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE