The Last of Us: Part 2, 2019’da Çıkabilir

The Last of Us'ın bestecisi Gustavo Santaolla, yeni oyunun çıkış tarihini söyledi.

The Last of Us: Part 2, 2014 yılından beri beklenmesine rağmen resmi çıkış tarihi hala verilmedi. İlk oyunun müziklerini besteleyen Gustavo Santaolla da, geliştiricilerin yapmadığını yaptı. Arjantin’de yayın yapan Vorterix radyo kanalının bir programına katılan Santolla, The Last of us: Part 2’nin 2019’da geleceğini belirtti. Ayrıca net tarihin de, oyunun geliştiricileri tarafından açıklanacağını söyledi.

PlayStation platformunda oldukça popüler olan The Last of Us, PlayStation 3’ün son dönemlerinde piyasaya sürülmüştü. Karakterleri ile kendini sevdiren oyun devamında, Ellie’ye odaklanacak. Şimdiye kadar oyun ile ilgili sadece bir tane fragman yayımlanmıştı o yüzden, yeni oyun ile ilgili elimizde başka bir bilgi yok. Paris Oyun Haftası’nda, The Last of Us: Part 2 için bir oynanış videosunun gösterilmesi bekleniyor. Bakalım geliştirici ekip Naughty Dog, oyuncuların meraklarını biraz olsun giderebilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE