The Game Awards 2017’nin Adayları Belirlendi

The Game Awards 2017'nin bütün video oyunları adayları açıklandı. Siz de istediğiniz adaya oy verebilirsiniz. 

The Game Awards 2017, bu sene tam 102 farklı video oyununu farklı kategorilerdeki farklı ödüllere aday gösterdi. Bu adaylıkların da hepsi açıklandı. The Game Awards 2017’nin resmi internet sitesinde, herkesin istediği oyuna oy vermesi mümkün. Bu şekilde oy vererek, sevdiğiniz ve beğendiğiniz oyunları da desteklemiş oluyorsunuz. Bu oylamanın bitiminde, jüri de kararlarını açıklayacak ve The Game Awards 2017’nin sahipleri, 7 Aralık 2017’de açıklanacak.

The Game Awards 2017’nin bütün kategorilerini ve adaylıklarını, The Game Awards’ın resmi internet sitesinden inceleyebilirsiniz. İncelemişken de başarılı bulduğunuz oyunlara oy vermeyi unutmayın. Bu seneki The Game Awards 2017 adaylıkları arasında; Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Horizon Zero Dawn, Persona 5, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Wolfenstein II, Destiny 2 gibi oyunlar birden fazla kategoride kendine yer buldu.

Siz de adaylıkları incelemek ve oyunlara oy vermek isterseniz, The Game Awards‘ı ziyaret edebilirsiniz. Bakalım 7 Aralık 2017’de ödüllerin sahipleri kimler olacak, merakla bekliyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE