The Following Dizisine İptal Kararı Verildi

Fox TV kanalında yayımlanan ve yakın zamanda 3. sezon finalini yapan “The Following” dizisine, iptal edildi.

Kevin Bacon’ın başrolünde olduğu; Drama – Suç dizisi The Following, 4. sezon için onay alamadı ve iptal edilen diziler kervanına katıldı. Dizinin iptal edilmesine neden olarak, reytinglerinin son sezonunda aşırı düşmesi gösteriliyor. Özellikle dizinin son sezonundaki izleyici sayısı, ilk sezonuna nazaran 3’te 2’lik bir düşüş yaşadı ve iptal kaçınılmaz oldu.

Her sezonu 15 bölümden oluşan ve her bölümün ortalama 43 dakika olduğu dizide; Kevin Bacon’ın yanısıra, Shawn Ashmore, James Purefoy, Sam Underwood, Jessica Stroup ve Valorie Curry gibi başarılı isimler yer alıyordu. Dizinin yapımcısı ise, Dawson Creek ve Vampir Günlükleri isimli dizilerden tanıdığımız Kevin Williamson’dı. İlk bölümü 21 Ocak 2013 tarihinde başlayan ve ülkemizde Cnbce kanalı tarafından yayımlanan dizi, 18 Mayıs 2015 tarihinde yayımlanan “Dead or Alive” ve “The Reckoning” isimli iki bölümün ardından yayın hayatına veda etmiş oldu.

Bu sene rayting canavarına mağdur olan tek dizi The Following değil. Fox TV bu sene The Mindy Project, Red Band Society, Gracepoint ve Mulaney isimli dizileri de, düşük rayting gerekçesi ile iptal etmişti.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 1

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE