The Evil Within 2’nin Çıkış Videosu Yayımlandı

Bethesda, The Evil Within 2 için oldukça ürkütücü bir çıkış videosu yayımladı. 

Çıkışına birkaç gün kalan oyun The Evil Within 2, şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Bethesda yeni oyunu için, korku ögelerini gösterdiği bir çıkış videosu yayımladı. Bu video tam da oyundan beklenileni yansıttı; videoda gördüğümüz üzere, oyunun fazlasıyla rahatsız edici görüntüleri bulunuyor.

Yeni videoya göre bu oyundaki kahramanımız Sebastian Castellanos’un kızı Lily olacak. Bethesda yeni videosu üzerinden The Evil Within 2’yi kısaca özetledi. “Sebastian’ın görevi kişisel. Yıllar önce kaybettiği kızı Lily’i arıyor. Dünya etrafında yıkılırken o da zamana karşı yarışıyor. Sebastian çok geç olmadan kızı Lily’i kurtarmak zorunda. Yoksa, ikisi de STEM’de kaybolacak.” diyen Bethesda, bu videosu ile oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. STEM’in de içinde kaybolmak istemeyeceğiniz türden bir dünya olduğunu hatırlatalım.

The Evil Within 2, 13 Ekim’de yani yarın, piyasaya sürülecek. Çıkış tarihinin de 13. Cuma’ya denk geldiğini unutmamak lazım. The Evil Within 2 PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir olacak.

The Evil Within 2’nin çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE